HAKKIMIZDA

Olcay Yapı, 1979 yılında, İstanbul Güngören’de Ahmet Olcay İskender tarafından kurulmuştur.

 
 

1997 yılında sektörün kalbi Karaköy’deki mağaza faaliyete geçmiştir.

1999 yılında da Eczacıbaşı grubu ile İntema, Vitra ve Artema ürünlerinin münhasır bayisi olarak faaliyetlerine devam etme kararı alınmıştır.

 
 

Firmamız, 2009 yılında banyolarımızın tamamlayıcı ürünü olan duş ve küvet kabinlerini de DUCCİ markası ile üretmeye başlamış, büyük proje uygulamalarında ve tali bayii satış kanalında tüm tüketicilere ulaştırmayı başarmıştır.

2013 yılında da banyo konseptini esas alan banyomoda.com online satış projesi hayata geçmiştir.

 
 

2016 yılında Etiler merkez mağaza faaliyete geçmiştir. 4 katlı teşhir alanı ve geniş uygulama örnekleri ile müteahhit ve mimarlara hizmet vermektedir.

Bugün toptan satış kanalının lider şirketlerinden birisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, büyük stok hacmi, deneyimli satış kadrosu, adrese teslim uygulamaları ile müşterilere hizmet vermektedir.

 
 

Olcay Yapı kuruluşu Diserra İnşaat projeleri ile birlikte yapı sektörüne dahil olmuş, kentsel dönüşüm projeleri ile 3 farklı projeye imza atmıştır.

Son yıllarda hızla büyümekte olan yapı malzemeleri satış kanalında da ürün tanıtım, destek ve satış hizmetimizi güçlü markalarımızla sürdürmekteyiz.

 
OLCAY YAPI PROJE DEPARTMANI

İnşaat yenileme pazarına hakim olmak, projeli işleri bilmek, bu tür işlerde aktif rol almak, takibini yapmak ve bu şantiyelerde Vitra - Artema ve İntema Mutfak markalı ürünlerin kullanılmasını ve satışını yapmak amacı ile yapılan tüm faaliyet ve çalışmalar İntema ile koordinasyon içerisinde departmanımız tarafından yürütülmektedir. Departmanımız profesyonel müşteriler ile Olcay Yapı arasındaki iletişimi kurmakta ve uzun süreli çalışma ortamını yaratmakla sorumludur. Toplu iş departmanımız büyük projeler genelinde;

Kurumsal müşteri yönetimi yapar
Satış öncesi ve sonrası taleplere yanıt verir ve çözüm üretir
Örnek mekan uygulamaları tasarlar
Zincir mağazalarda satış uygulamaları vardır

Hayallerinizdeki ev dekorasyonu için özel mimar ve tasarımcılarımız her zaman yanınızda.

0 (212) 269 30 03

0 (212) 270 00 14