Markalar · Ducci Çelik Kapı
1979 yılında kurulan Olcay Yapı çatısı altında yer alan Ducci Çelik Kapı, Olcay Yapı’nın sektördeki tecrübesi ve kalitesini; modern ve yüksek güvenlikli çelik kapı çözümleri ile sürdürmektedir. Yapı sektöründe toptan satış kanalının lider şirketlerinden birisi olan Olcay Yapı, büyük stok hacmi, deneyimli kadrosu ve adrese teslim uygulamaları ile hizmet vermektedir. 2009 yılında duş ve küvet kabinleri üretimi ile faaliyetlerine başlayan Ducci markası, ulusal ve uluslararası çapta birçok önemli projenin içinde yer almıştır.

Sektörde ve tüketicilerde, Ducci markasına duyulan güveni, yapı sektörünün farklı alanlarına da taşımaya karar veren Olcay Yapı, Ducci Çelik Kapı markası ile kapı sektörüne de öncülük etmeyi hedeflemektedir.

Daire kapılarından, villa kapılarına kadar tüm Ducci Çelik Kapılar, Türk Standartları Enstitüsü’nün çelik kapı standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tecrübeli kadrosu ve üstün üretim teknolojileri ile, Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanındaki yaşam alanlarında güvenin simgesi olma vizyonuyla üretimlerini sürdüren Ducci; darbelere ve yangına dayanıklı, üstün güvenlikli, ısı ve ses yalıtımlı, çevre dostu kapıları ile her mutlu yuvanın temelinde olmayı hedeflemektedir.
ÜRÜN VE HİZMETLER
Türkiye'nin ve dünyanın en iyi markaları
30 yılı aşan inşaat malzemeleri sektörü deneyimi
İnşaat ve tadilatta aradığınız her ürün
Ücretsiz usta ve tamirat desteği

Size özel mimar, tasarımcı ve yapı danışmanlarımız hayalinizdeki ev dekorasyonu için her an yanınızda.

0 (212) 269 30 03

0 (212) 270 00 14