Markalar · Falez Çelik Kapı & Kale Çelik Kapı

FALEZ ÇELİK KAPI

Falez Çelikkapı sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile başta, ISO 9001 kalite yönetim sistemi olmak üzere TSE (TS 12655) ve uluslararası DIE HOLZFORSCHUNG AUSTRIA (EN 1627 ve DIN 1627 TYPE EUROPA), GOST, SONCAP sertifikalarıyla, Antalya’da toplamda 20 bin metrekarelik tesislerinde üretime devam etmektedir. Türkiye’de çelik kapı konusunda bir çok ilke imza atarak sektörün en geniş yurtiçi ve yurtdışı bayine ağına sahip firması olmuştur. Lider ve müşteri memnuniyeti için, yenilikçi, estetik ve kaliteli üretimde olduğunun bilincinde olan firmamız Ar-ge departmanına yapmış olduğu büyük yatırımların sonuçlarını almaktadır. Sahip olduğu Know-how ile ürettiği kapı yüzeyleri, korozyona %100 dayanıklı, yangın sertifikalı, yüksek yüzey mukavemetli, geniş üretim çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

KALE ÇELİK KAPI

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Çelik Eşya; her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümeye, ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaya, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Türkiye’de çelik kapı sektörünü yaratarak yepyeni bir iş alanı yaratan ve bu konuda en çok bilinen ve üst düzey marka olarak tercih edilen Kale Çelik Kapı markasıyla hem bireysel tüketici hem de projelere yönelik özel çelik kapı modelleri üretiyor. TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip tek kapı üreticisi olmasıyla da sektörün tercih edilen markaları arasında bulunmaktadır.

Size özel mimar, tasarımcı ve yapı danışmanlarımız hayalinizdeki ev dekorasyonu için her an yanınızda.

0 (212) 269 30 03

0 (212) 270 00 14